[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

אודי דוידי ברידינג 3 סיקור וגלריה

זוהר מלאכי - דוס מיוזיק. כששואלים מי הוא האמן הרוק היהודי אשר חגג אלבום זהב רביעי במספר, לא בטוח ש"אודי דוידי" תהיה התשובה ...


זוהר מלאכי - דוס מיוזיק.

כששואלים מי הוא האמן הרוק היהודי אשר חגג אלבום זהב רביעי במספר, לא בטוח ש"אודי דוידי" תהיה התשובה שלכם, אלא אם אתם חובשים כיפה או חצאית. אודי דוידי נחשב לזמר הבולט ביותר מבין האומנים היוצרים במוסיקה היהודית, אך לא רק. גם כישורי הבמה של אודי דוידי כבר הפכו לשם דבר. בהופעה שהתקיימה אתמול ברידינג 3 אודי דוידי הביא מופע רוק הכי טוב שנמצא כרגע במגזר הדתי-חרדי. אודי דוידי פתח את המופע עם השיר "רוחות טובות" והמשיך עם השיר "חוזר אליך". בשיר "גשר צר" אודי דוידי ביקש: "אז בוא נחזיק חזק חזק חזק כי העולם הזה הוא באמת גשר צר. יש לנו קצת טורקים על הראש, איראנים. אבל אנחנו מחזיקים חזק חזק ולא נשברים...". בין השירים היה ניתן לשמוע קריאות מהיציע "אודי דוידי אוהבים אותך".

בתום השיר "גשר צר" אודי דוידי פנה לקהל ואמר:"אז עם כל השמחה הגדולה הזו שבע"ה תצא מפה. תמיד יש עניין להזכיר אותו והאמת שלא מזמן שמעתי ברדיו שאמא שלו דיברה ואמרה רק דבר אחד אני מבקשת "אל תשכחו את גלעד שליט". אז את השיר אני מקדיש לגלעד שיחזור הביתה מהר" והחל את השיר "מנעי קולך". דבר שגרם התרגשות רבה בקהל.

אודי דוידי המשיך את המופע על השיר "מחייך","לך אלי" ו"תחשוב טוב". כאשר בתום השיר מקבל אודי דוידי אלבום זהב רביעי. ובמעמד זה הוא הודה לצוות שלו וכמובן לבת זוגתו לילך, אשר בלעדיה השירים לא היו יוצאים לאור. בהזמנות זו אציין את הנגנים אשל ורונן צוייג אשר אחראים על עבודת הגיטרות, ערן קליין על הקלידים, שלומי רשלבך שאחראי על התופים ,דוד צור על עבודת הצלו המעולה. וכמובן לחברת במה כהלכה, אשר מייצגת אותו והפיקה את האירוע.

בתום קבלת אלבום הזהב המשיך אודי דוידי עם השירים "חוזר אל הבית" ,"דיינו","שיר המעלות" שיר שבו הקדיש אודי דוידי לבנו נתן, הילד הכי שמח שיש, אשר לימד אותו מלבד שמחה מהי - לימד אותו בעיקר כיצד להתפלל. מיד בתום השיר אודי דוידי ממשיך עם הקו הרוקיסטי עם השירים: "רק לרגע", "איזה טוב ד'","אם אין אני" ו"מעל לכל ספק". הקהל מצידו מוכן להישאר עד הבוקר, אבל מסתפק בשיר "תחשוב טוב יהיה טוב", אשר חותם ערב בלתי נשכח. תמצית הרוק היהודי - כבר אמרתי?

קרדיט צילום: איציק בירן


תגובות

בלוגר: 25
Loading...