[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

שוואקי במופע וקליפ רשמי Soul II Soul

מערכת 'דוס מיוזיק'.  הזמר החסידי העולמי יעקב שוואקי הופיע השבוע לראשונה בקונצרט השנתי Soul II Soul בקראון היטס ברקולין ארה"ב, ...

מערכת 'דוס מיוזיק'. 

הזמר החסידי העולמי יעקב שוואקי הופיע השבוע לראשונה בקונצרט השנתי Soul II Soul בקראון היטס ברקולין ארה"ב, לטובת ארגון חסד המסייע במימון צרכי לימוד לילדים מיוחדים.

תזמורת מורחבת בת 20 נגנים בניצחו של המפיק יוחי בריסקמן ליוותה את שוואקי במופע הבכורה לאלבום החדש והמוצלח: Cry No More שהושק רק לפני כשבועיים וכבר מסתמן כאחת ההצלחות בהיסטוריה של המוזיקה היהודית בכלל ושל שוואקי בפרט.הקהל מחזיר אהבה ומצביע בידיים... הקליפ המושקע והמרגש: Cry No More קטף למעלה מ-150,000 צפיות ביו-טיוב תוך פחות משבוע, זהו ללא ספק שיא בכל קנה מידה במחוזותינו.

גם מכירות האלבומים לא מאכזבים, על אף הצריבות וההורדות מפיצי האלבום מספרים כי הקיפי המכירות מפתיעים בהחלט ביחס למשבר המכירות בענף המוזיקה.

מבקרי מוזיקה רבים מביעים התפעלות רבה על היכולות הווקאליות המיוחדות של שוואקי, מחד באלבום הקודם "לבי במזרח" הפתיע בסלסולים מזרחיים מקוריים בדיוק מושלם ואבסולוטי, ומאידך כעת הוא חוזר שוב עם להיטי רגש חסידיים מרטיטי לב.

קרדיט צלם: יוסי פרסיהתגובות