[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

בריו חקשור בשיר חדש וקליט לחתונות 'שהחיינו'

בריו חקשור בשיר חדש וקליט לחתונות 'שהחיינו'בריו חקשור בשיר חדש וקליט לחתונות 'שהחיינו'

מערכת 'דוס מיוזיק'.

אתם מכירים את זה, שפתאום אחרי עשור או שניים, שירים נשכחים מהעבר חוזרים להפוך ללהיטים, כך אירע לאחרונה עם 'השיבנו' של שלמה קרליבך, 'אם תחנה' של יידל ועוד - המשותף לכל השירים האלה: היותם נכסי צאן ברזל.

בריו חקשור שכבר הכניס לפנתיאון, כמה שירים שלא נס ליחם (ברשות, אנא עבדא, ברחמים) משחרר כעת להיט לרחבה הכי קובעת בעולם המוסיקה החסידי - רחבת החתונות. רצועה ראשונה מתוך האלבום הבא - בריו 2,

את 'שהחיינו' - הסינגל החדש של בריו חקשור, אתם תזמזמו מפתיחת העטיפה בפעם הראשונה, ועד לחתונה (שלכם, או של אחד מצאצאיכם בעז"ה). בריו שהבין כי הפעם הוא מחזיק בסינגל לוהט, בחר להפקה המוסיקלית והעיבודים את אלי לאופר - מעבד שעבודתו מוערכת דווקא בטווח הארוך (האלבום מאמינים של MBD, אם תחנה של יידל ועוד).

בריו, בחור ישיבה (23) הנמצא בימים אלו בתקופת שידוכים, חזר לאחרונה מארה"ב, (לאחר שהשיל ק"ג רבים ממשקלו בחסות הסופה סנדי, מתמקד כעת בסיום העבודה על התקליט, אירועים בארצנו, ועבודות הכנה למופע מרכזי בו יציג בריו את להיטיו הגדולים על הבמה.

דרך אגב, על השיר "שהחיינו" מסכימים טובי המוחות במוזיקה החסידית שהוא השיר הכי טוב של בריו ויגיע לרחבת הריקודים בחתונות, גם אנחנו מהמרים.

(בריו, שנחשב לאחת מהתגליות במוזיקה החסידית בשנת 2010, למד בצעירותו בישיבת ״תורה ודעת״ בניו יורק. שיתף פעולה עם הזמר יעקב שוואקי בשיר ״ברשות מורי ורבותי״ שאף הושר בפתיחת המופע הראשון של שוואקי בקיסריה 5768.

אחרי אלבום הבכורה ״שיר ושבחה״ שיצא ב2011 המשיך בעשיה בשיר ״נפלה עטרת ראשינו״ שהפך לנכס צאן ברזל במוזיקה היהודית, ובשיר החתונות ״כי המלכות״ עם בנו של משה לאופר.

בקיץ 2012 נבחר להשתתף עם 24 זמרים מכל העולם בפרויקט שירי שבת של חברת קוקה קולה. ולאחרונה הוציא אלבום פרויקט של שירים נוסטלגיים במוזיקה החסידית שנקרא ״אנעים זמירות״. כעת, הוא צועד לעבר האלבום השני שלו שכאמור יוצאת ממנו סנונית ראשונה.)

תגובות