[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

עדי רן מתארח ברדיו קול חי אצל מנחם טוקר

עדי רן מתארח ברדיו קול חי אצל מנחם טוקרעדי רן מתארח ברדיו קול חי אצל מנחם טוקר

מערכת 'דוס מיוזיק'.

במוצאי השבת האחרונה, בתוכנית מוצ"ש חי עם מנחם טוקר ב'רדיו קול חי', נערכה תוכנית מיוחדת לקראת הבחירות בה בין השאר נחשף ג'ינגל הבחירות המנצח של קול חי, עם מילים חדשות שנכתבו ע"י אסתי חדד ומבוצע ע"י הצמד יהודה שוקרון ואלעד כהן על הפלייבק המקורי של השיר יש תקווה של בני פרידמן, באדיבות מפיקו של פרידמן שרולי מאייר ובתיווכו של איש יחצי הציבור תומר כהן. על המיקסים והמאסטרינג הופקד מנדי אור.

בשיאה של התוכנית שודרו לראשונה בתולדות מוצ"ש חי ראיונות פוליטיים משובחים ומרתקים אותם קיימו כתבי הרדיו עם גדולי הזמר בארץ ובעולם, ביניהם מרדכי בן דוד אותו ראיין אברהם פרסטר, אברהם פריד שהתראיין למנהל מחלקת החדשות בקול חי בצלאל קאהן, אהרון רזאל בראיון לאריאל שרפר, איציק אשל בראיון למנדי אור, וגם ראיון של טוקר עם ליפא שמעלצער.

במהלך הראיונות הזמרים השונים והביעו דעתם על הבחירות המתנהלות כאן כיום בארצינו הקדושה, תוך כדי חשיפת סקופים שונים ושלל אמירות פוליטיות מעניינות והיסטוריות!....:), בין שידור ראיון למשנהו הופיע והקפיץ את האולפן עם הגיטרה הזמר עדי רן.

בהמשך נערכה זה השבוע האחד עשר תחרות 'המלחינים', בה שולחים המאזינים לחנים וצוות שופטים בשילוב המאזינים בוחרים לחן מנצח, וכרגיל בתחילת התכנית הוכרז הלחן הזוכה מהתכנית שנערכה בשבוע שעבר, "נודה לך (על חיינו)" בלחנו של אלי ברייש, כשמיד לאחר מכן האזין צוות שופטים שהותאם במיוחד לערב בחירות, ביניהם: ברוך מרזל (עוצמה לישראל), עדי רן (זמר מפלגת נ נח), משה לאופר (יו"ר ועדת השופטים), יואל דיקמן, אברימי רוט, ושמואל יונה כשופט אורח נוסף - ללחנים החדשים שנשלחו במהלך השבוע האחרון כשהביצוע והעיבוד של גלעד פוטולסקי, וחיוו את דעתם על איכות הלחנים ובחירת המילים...
תגובות