מופעל באמצעות Blogger.

ארכיון הבלוג


neoz

[6] [s] [slider-top-big] [Technology]
אתה נמצא כאן: דף הבית / , נשות השומרון השיקו בהוד השרון את אלבומן החדש: 'קפה ועוגה'

נשות השומרון השיקו בהוד השרון את אלבומן החדש: 'קפה ועוגה'

| ללא תגובות


נשות השומרון השיקו בהוד השרון את אלבומן החדש: "קפה ועוגה"

מערכת 'דוס מיוזיק'.

מאות נשים מיישובי השומרון ומערי השרון והמרכז, השיקו בהיכל התרבות "הבימטרון" בהוד השרון את דיסק השני של להקת הלל – "קפה ועוגה". להקת הנשים של מתנ"ס המועצה האזורית שומרון, פועלת ומופיעה ברחבי הארץ מזה מספר שנים, בניצוחה של תושבת הר ברכה מירב ברנר.

כל הכרטיסים להשקה נמכרו מראש, והאולם היה מלא בנשים מהשומרון ומהמרכז, כולל נשים חילוניות. הרבנית ענבל מלמד מהר ברכה פתחה את הערב, בדבריה, עמדה על חשיבות השירה וההודיה: "דורנו זכה לחזור לארץ ולבנות בה יישובים, מתאים ביותר לשיר ולהודות לה'. ברוכות הנשים שמטפחות עבודה ומשפחות ופעם בשבוע נפגשות לומר שירה". גם מ"מ וסגן ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, ברך את חברות הלהקה.

דוד צור מנהל מתנ"ס שומרון, הודה למירב ברנר ולבנות הלהקה, ובעיקר לבעלים שתומכים בנשותיהן. "לא פשוט לעזוב הכול כל שבוע עם מעט הזמן הפנוי שיש ולהתמסר ללהקה, מאידך, זה גם כיף גדול שנותן עוגן להישען עליו במהלך השבוע".

ההופעה ארכה כשעה וחצי, והתבססה על שירי הדיסק החדש, אך כללה גם את להיטי האלבום הראשון. גם מירב עלתה לשיר שיר מתוך אלבומה האישי ונשארה על הבמה לשיר ביחד עם הלהקה את להיטה "מקימי". התרגשות מיוחדת הייתה בקהל כעל רקע השיר ו"זכני לגדל" הוקרנו תמונות ילדי נשות הלהקה.

האירוע המרגש הסתיים בחלוקת שי ממתנ"ס שומרון לחברות הלהקה וכמובן, במכירת הדיסקים החדשים. להקת "הלל" לצאת לסיבוב הופעות ברחבי הארץ.

צילום: הלל לדרמן

גד אלבז נגן שירים
יעקב שוואקי נגן שירים
איציק דדיה נגן שירים
חיים ישראל נגן שירים
יובל טייב נגן שירים
Follow us on Twitter