[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

חברת נירלט משיקה מוצר חדש: סהרה בראש - צבע עם אפקט דקורטיבי

חברת הצבעים נירלט מחדשת לקראת חג הפסח הקרב ובא ומשיקה אפקט חדש: אפקט דקורטיבי עדין במראה סופת חול הנקרא: "סהרה Brush" (סהרה ברא...

חברת הצבעים נירלט מחדשת לקראת חג הפסח הקרב ובא ומשיקה אפקט חדש: אפקט דקורטיבי עדין במראה סופת חול הנקרא: "סהרה Brush" (סהרה בראש). אפקט זה מעניק לקיר ברק מטאלי רך ומעברי צבע עדינים ובהירים, היוצרים מראה כשל סופת חול עדינה.

ניתן להשיג את אפקט סהרה BRUSH ב-4 גוונים בהירים ייחודיים שנבחרו בשיתוף עם מעצבים ואדריכלים: נגיעת פנינה, נגיעת כסף, נגיעת ברונזה ונגיעת מוקה.

ההשראה של הסהרה BRUSH הגיעה מהטרנד הטבעי שעוטף אותנו בכל תחומי החיים, כאשר האפקט החדש לוקח אותו צעד אחד קדימה ומתחבר לסגנון המודרני, דבר הבא לידי ביטוי בנגיעות המטאליות שיש במוצר.

הסהרה BRUSH הינו אפקט דקורטיבי המאפשר ליצור חלל מעוצב שיש בו אמירה עם הרבה סטייל ולהעניק תחושה מעוצבת וחדשה וכל זאת בקלות ובמהירות וללא מאמץ.

אפקט הסהרה BRUSH מתאים במיוחד לצביעה של קיר אחד בחלל הסלון, פינת אוכל, חדר משפחה או חדר שינה ומספק מראה עדין ויוקרתי לקיר. האפקט הינו בעל ניחוח נעים ורענן, המשתלב עם ריח הניקיונות לפסח. האפקט החדש קל ונוח לשימוש והותאם במיוחד למשתמש הפרטי אשר מבקש לשדרג ולרענן את הבית על מנת להכניס מוטיב דקורטיבי.

קרן נוימן, המעצבת הראשית של חברת נירלט מוסרת: "מדבר הסהרה על כל עוצמתו הויזואלית ונוכחותו הפיזית האינסופית משמש עבורנו מקור השראה יוצא דופן עבור אפקט דקורטיבי חדש ומעניין. אפקט דקורטיבי סהרה BRUSH מעניק לקיר ברק רך מטאלי ומעברי צבע עדינים ובהירים היוצרים מראה כשל סופת חול עדינה.
בהמשך למגמה העיצובית החזקה ביותר בעשור הנוכחי ובפתחה של שנה חדשה, טרנד החזרה לטבע ממשיך ללוות אותנו ומקבל בכל פעם פרשנות אסתטית חדשה, אותה אנו מרגישים כי עלינו להביא לכם בצורה המדויקת והרלוונטית ביותר.

הניגודיות בין הטבעי לבין אותו ברק מטאלי מסמל עבורנו את הצורך היומיומי לחבר בין השקט הפנימי לו אנו זקוקים לבין מרוץ החיים הבלתי פוסק. זהו טבע הפוגש באורבאני, אנלוגי הפוגש בדיגיטלי. זהו התמרון אותו אנו עושים בין העולמות לאורך היום והנקודה בה הכל מתאזן".

שיר זכאי, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בנירלט: "נירלט ממשיכה לפתח מוצרים מתקדמים לצביעה ודקורציה של הבית. האסטרטגיה שמנחה את נירלט היא קלות יישום לצד חדשנות וטרנדיות. הגוונים הייחודיים שנבחרו ממשיכים את הצלחת קולקציית גווני לבן עם נגיעות בצבעי הקירות, ועונים על הצורך של הצרכן לשמור על מראה נקי, תוך כדי הוספת אלמנטים עיצוביים, למראה משודרג, מודרני ומרהיב בבית".

ניתן להשיג את אפקט דקורטיבי "סהרה Brush" באריזת 3 ליטר.
המוצר נמכר בחנויות וברשתות השיווק המובחרות במחיר מומלץ לצרכן של 219 ₪ ל-3 ליטר.

תגובות