[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

גבריאל חסון עכשיו בהפצת "הינדיק הפקות"

בנימין בן הרוש גבריאל חסון, אומן מוערך בתחום היצירה היהודית ומפיקם המוסיקלי של סיני תור בשני האלבומים האחרונים, ירמיהו, הרב יהושע אנגלמן ו...


בנימין בן הרוש
גבריאל חסון, אומן מוערך בתחום היצירה היהודית ומפיקם המוסיקלי של סיני תור בשני האלבומים האחרונים, ירמיהו, הרב יהושע אנגלמן ועוד רבים אחרים, השיק לא מזמן אלבום שלישי 'היכל הגוונים המשתנים' וכעת מצטרף לבית של המוסיקה היהודית – הינדיק הפקות.

גבריאל חסון, גיטריסט, זמר ויוצר בעל שיעור קומה הפיק שני אלבומי רוק אנרגטיים ומהוקצעים: הלחנים תפורים על טקסטים מקוריים ברובם, מעולמו הפנימי של חסון; השירה מחוספסת וכנה; הנגינה, העיבוד וההפקה - רוק מהמעלה הראשונה. לפני 14 שנה, כשהמושג מוזיקה יהודית מקורית עוד לא היה בשימוש, הוציא את האלבום "מעשה אצבעותיו" עם חידושים מרעננים לפיוטים מוכרים- שהיה מחלוצי הז'אנר שהפך למיינסטרים של ממש. בערך שמונה שנים אחר כך הוציא חסון את האלבום המצוין "צו השעה" - מהדיסקים הטובים ביותר בעולם המוסיקה היהודית, וממש לא מזמן הוציא את אלבומו השלישי: "היכל הגוונים המשתנים".
לעומת השניים הראשונים, האלבום השלישי והחדש הוא לא ממש שגרתי כפי שניתן לצפות ממנו. האלבום כולל שש רצועות בלבד, ארבע מהן אינסטרומנטאליות וארוכות, כשלוש עשרה דקות כל אחת, כשכל קטע מייצג עולם אחר על פי הקבלה: עולם האצילות, עולם הבריאה, עולם היצירה ועולם העשייה. בסוף רצועת 'עולם היצירה' מצטרפים לשירתו של חסון גם ילדיו לפיוט "אל נורא עלילה" המסורתי. הבחירה בעולמות היצירה הרוחניים לא הגיעה במקרה, חסון מחובר מאוד לרוחניות יהודית ולפנימיות התורה ומשלב לימוד תורה במקביל ליצירה המוסיקלית.

בין לבין התעסק חסון בעיבודים והפקה מוסיקלית לאלבומים רבים נחשבים בז'אנר. בין האלבומים שהפיק ניתן למנות את שני אלבומיו האחרונים של סיני תור "טוב כמו עכשיו" ו"עולה מן הים", אלבומו האחרון של הרב יהושע אנגלמן "אגרת", ו"כנגן המנגן" של ירמיהו וחברים (שכעת עובדים כבר על אלבום חדש). העיבוד המוסיקלי של חסון מתאפיין באמירה אישית ונוגעת, כזאת שמותירה את השומע בחוויה עם טעם של עוד ורצון פנימי להישאב עמוק לתוך המוסיקה.

לאחרונה החליט גבריאל חסון להצטרף להינדיק הפקות – הבית של המוסיקה היהודית על שלל הפקותיו (הרביעי שלו כבר בדרך). מה שאומר שניתן להשיג את האלבומים במאות נקודות המכירה של הינדיק הפקות ברחבי הארץ וכעת במחיר מיוחד.

לפרטים נוספים:

הינדיק הפקות – מחלקת יחסי ציבור 052-5206868
רח' רבי עקיבא 10 בני ברק
hindikpro@gmail.com

תגובות