[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

החדשים של גרינטק כבר כאן!

עולם המוזיקה תפס לו תנומת חורף וזה הזמן להפצצת סרטים, קומדיות מסוג כהן וחצי {השם קצת מוכר....} דוד החקיין בהפצצת חשיבה, וגם בייבי סיטר בצור...

עולם המוזיקה תפס לו תנומת חורף וזה הזמן להפצצת סרטים, קומדיות מסוג כהן וחצי {השם קצת מוכר....} דוד החקיין בהפצצת חשיבה, וגם בייבי סיטר בצורת סופגניה מדברת.
כל זאת ועוד על המדפים של גרינטק.

סופגנית מספרת על ימי החנוכה – חבורת חינוך בחיוך
אופי ימי החנוכה והעובדה שבחלקם, ילדי המשפחה ספונים בבית, דורשת מאיתנו ההורים להעירך כיאות עם אמצעי בילוי ותעסוקה בשעות הפנאי הרבות. גרינטק מציעה לכם בייבי סיטר חינוכי לחופשת החנוכה: סופגנית מספרת על ימי החנוכה. חבורת 'חינוך בחיוך' מגישה את ענייני וסיפורי החנוכה בצורה מחוייכת ומרתקת.

סופגנית המתקתקה מתארת לילדי הגיל הרך בדרמטיות את סיפור החנוכה ואת המצוות והמנהגים הסובבים את ימי החנוכה. התיאורים צבעוניים ובגובה העיניים, כמו ההקפדה על פרטי הפרטים, מעניקה למאזינים תחושה כאילו הם נמצאים בימי החשמונאים. תסכית העלילה מתאר ילדי משפחה שמגלים שהנרות 'מסתכלים עליהם' ושהסופגניות המנומשות מפטפטות בינן לבין עצמן. התפאורה הקולית כוללת מעות חנוכה, הדלקת נרות, משחקי סביבונים ושירי חנוכה. 'סופי הסופגנית' יושבת עם כל בני המשפחה באווירה החמימה של ימי החנוכה.

השפה מוקפדת וניכרת השקעה באפקטים הקוליים המסייעים לשמר את הסיפורים כאותנטיים מצד אחד וקלילים מאידך. התקליטור מומלץ כמתנה לחג או כמעות חנוכה לילדים.
.מחיר הדיסק בחנויות גרינטק: 25 שקלים, קלטת 20 שקלים


להאזנה – סיפורי עלילה מבדרים/ בדיחות השכל – דוד החקיין
דוד החקיין לא מסתפק במשחק מול מצלמה, את עיקר הניסיון הוא צבר בתסכיתים מוקלטים, שם הוא מיטיב לבטא את הכישרון הקולי שלו. הפעם מציעה גרינטק 2 קלטות (!) חדשות.
הראשונה: 2 סיפורי עלילה מבדרים: 'חרב עץ' ו'רופא מחופש', סיפורים נחמדים ומצחיקים כיד הדמיון הטובה על החקיין.
הקלטת השנייה 'בדיחות השכל', אוספת בדיחות חביבות מן הגורן ומן היקב המתאימים לילדים צעירים במיוחד ("60 ק"מ לשעה ?! אתה טועה אדוני השוטר, אני נוהג רק 20 דקות...").

האזנה לקלטות מבטיחה פתרון מצוין להורים ואחיות גדולות שצריכות לשמור על בני משפחה הצעירים בריכוז ובשלווה. למרות שהוא מצחיק ומשעשע, דוד החקיין מתבל את כל ההפקות בכיכובו בתכנים ובמסרים חינוכיים.
מחיר הקלטת בחנויות גרינטק: 15 ש"ח, דיסק 20 ש"ח.


לצפייה: היצירה והמצווה – ניצוצות של קדושה
הפרק השני בסדרה בת ארבעה הפרקים של 'ניצוצות של קדושה, עוסק במגוון נושאים חינוכיים המעסיקים ילדים. הפרק השני עוסק ב"נרות. נר מצווה ותורה אור". כמו שאר הכותרות של ניצוצות, רמת ההפקה מצוינת ועושה שימוש בטכנולוגיות עיצוב שונות. מנהלי החברה מקפידים על איכות התסריט, התפאורה והמשחק המשכנע של צוות השחקנים המוכר והאהוב.

בפרק זה לומדים הילדים מהי "אנרגיה". השימוש בטבע כמקור אנרגיה עיקרי לתפעול העולם, כיצד הופך המזון שאנו אוכלים למקור אנרגיה לגוף האדם. על מצוקת הנפט והפחם בעולם ועל השימוש לרעה במשאבי האנרגיה האלה. כמו גם ענייני זיהום אוויר שנגרם לסביבה בעקבות שימוש לא נכון. הסדרה מצולמת במחסן גרוטאות מלא בהפתעות: מטי אוהב ניקיון ומעט קפדן, לעומתו גרוטי החמוד די מבולגן, דודיק יוצר ומלמד ודוד רחמים שלא מפסיק לעודד. כולם יחד מפעילים דמיון כדי ליצור מוצרים אפילו מעיתון. כך מכינים הילדים יצירות בשמחה ובתוך כך, לומדים על הרבה מצוות.
.מחיר הדיסק בחנויות גרינטק: 50 שקלים


לצפייה: סידיש 79 – עם מנחם טוקר
בגיליון סידיש הנוכחי מראיין טוקר את מאיר פרוש, פרק נוסף בתחרות 'הקול הבא', פינת ההלכה עם הרב אברהם יוסף, קליפ מרהיב עם ציור בחול של טל הלוי, כתבה על תוכנית הרדיו היהודית של סלע וטוקר ברדיו ת"א החילוני, פינת המתכונים המצולמים 'מבשלים עם אסם', מפגש עם עדי רן ויאיר אורבך. כמו תמיד בתוכנית הפעם מצורפות הפינות הקבועות: דיסקים חדשים, ספרים חדשים, צרכנות ועוד.
מחיר הדיסק בחנויות גרינטק: 10 שקליםלצפייה: חבל"ש 4 - אולפני דינור
סדרת המתח הקומית חבל"ש, נקלעת שוב לחקירה מסביב לשעון מיוחד. החקירה הצולעת הפעם, מפגישה את שני הבלשים המצחיקים לחופשה, אבל מהר מאוד מוצאים את עצמם שוב בחקירה מסביב לשעון המיוחד. העלילה המרתקת ומלאת ההומור מפגישה את הבלשים הלא יוצלחים עם קבוצה לא קטנה של חשודים מוזרים במיוחד, המובילים לסוף המפתיע.

הסרטים הקודמים בסדרה, זכו להצלחה רבה (חבל"ש 2 – תעלומת הגביע מברדיטשב ועוד). בסרט הנוכחי משתתפים דוד החקיין מיכאל וייגל יחזקאל לאנג ושחקנים נוספים. הבימוי וההפקה של שלמה קבקוב.
מחיר הדיסק בחנויות גרינטק: 50 שקלים


לצפייה: כוח זיקית – חבורת כהן וחצי
העלילה שרקחו הפעם אנשי כהן וחצי מתגלגלת בלב ים. שמשון ואביתר הם חברים טובים שאוהבים לעשות חיקויים ודמויות. האחד שלומיאל ופחדן שלוקה באכילה מרובה של פנקייקים והשני הוא אויבער חוכעם הרפתקן, שחובב ספרי מתח. הסיפור נע בין מתח לצחוק שטוטניקי, כשהשניים יוצאים לשייט בספינת פאר אך במקום לבלות את החופשה המושלמת עם פנקייק על הסיפון, הם נקלעים בעל כורחם לתסבוכת עם ארגון טרור בינלאומי מסוכן.

בלב ים, ללא סיוע כוחות הביטחון נאלצים השניים לנסות ולהציל את תושבי ישראל מאסון גדול וללמוד שיעור באמונה ובביטחון בה'. קומדיית הפעולה של השניים מלווה במשחק משעשע של שחקנים נוספים.
לדיסק 2 חלקים, מחיר כל חלק 50 שקלים


תגובות