[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

משה צבי הגדול - בדרך לחרן | אלבום חדש - להאזנה

' משה צבי הגדול ' או בשמו המקורי משה צבי בראונר {31} יוצא באלבום חדש אשר יצא בקרוב בחסות 'הינדיק הפקות' , 'בדרך לחרן&#...

'משה צבי הגדול' או בשמו המקורי משה צבי בראונר {31} יוצא באלבום חדש אשר יצא בקרוב בחסות 'הינדיק הפקות', 'בדרך לחרן' כך שם אלבומו החדש אשר רואה אור בימים אלו בשיתוף אייל אהרון ונפתלי ארנפלד.

'בדרך לחרן' אינו אלבומו הראשון עוד קודם לכן הוציא משה את 'רק כולו טוב' שיצא ב2007.

באלבום החדש ישנם 12 שירים כאשר השיר 800 דולרים סומן כלהיט עוד טרם יציאת האלבום.

בראיון קצרצר ל'פורטל מצווה גדולה' נשאל משה צבי כמה שאלות מהאלבום החדש.

ספר על הלהקה "כוכבי בוקר"..
טוב, זאת להקת רוק דתית בהרכב מלא, יש לנו בלהקה גיטרה חשמלית - דרור, נגן גיטרה בס - מיכה, תופים – שחר (שניגן בכמה להקות לפני כן), קלידים – אייל אהרון, וההפתעה הגדולה זה שנפתלי ארנפלד חברי היקר גם הצטרף ללהקה ואנו הולכים על סגנון הופעות שנשלב שם את השירים שלי מ2 הדיסקים (רק כולו טוב, בדרך לחרן) וגם את השירים של נפתלי ארנפלד (אלייך).

ההופעה הייתה בת"א במקום לא כל כך דתי שנקרא: "FreeLand", בהופעה שרנו גם כל מיני "כיסויים" לשירים מוכרים עם טקסטים מעולם הקדושה, ולפי התגובות של הקהל זאת הייתה "הופעות רוק פצצה" :)עכשיו אנו עובדים על שירים חסידים מוכרים ושירי שמחה מוכרים, אנו גם מתכוונים להופיע בתור להקת רוק שמשלבת שירים שלנו וגם שירים מוכרים – בנוסף אנו להקה לכל דבר המופיעים בבר/ת מצווה, בריתות וכו' ...אני חושב שהסגנון שלנו לא מוכר בציבור הדתי ואני מאוד מקווה שנמצא את הדרך ל"התגלל" הלאה עם "כוכבי בוקר".

השיר "800 דולרים" היה להיט עוד לפני שיצא בדיסק החדש "בדרך לחרן" מה דעתך על כך?
נכון, זה היה שיר מאוד שמח ומיוחד, רבי אברהם סייג היה קורא לו השיר הגנוז וביקש ממני לא לנגן אותו עד שייצא בדיסק.השיר הזה באמת הצלחה גדולה וגם החברה מהקרן של ברסלב קנו אותו ושיבצו את השיר "800 דולרים" באוסף שלהם וכל מי ששומע אותו (אני חושב) מחייך.בזמנו (לפני שנה) ניגנתי אותו הרבה בציון הקדוש באומן, ושניגנתי אותו שם הרבה באו אלי וסיפרו לי שהם שמעו אותו בטרמינל ובטורים הלחוצים בדרך לאומן וזה מאוד שימח אותם והם נהנו ממנו, אני חושב ששיר זה מדבר לכל מי שנוסע לאומן – גם משלמים הרבה דולרים וגם מכירים את כל מי שמשנורר בטרמינל.


השיר "חכם ותם" הופיע גם בדיסק הראשון שלך "רק כולו טוב", למה החלטת גם לשלב אותו בדיסק החדש "בדרך לחרן"?
מסתבר שזהו שיר שאנשים מאוד אהבו.אני חושב שהוא בנוי בצורה בלתי רגילה כמו סימפוניה אירית והרבה אנשים אמרו שהם אהבו אותו אז חשבתי שחלק מן האנשים שיקנו את הדיסק החדש "בדרך לחרן" אין להם את הדיסק הראשון ולמה שהם לא יהנו גם משיר זה.
בשיר הזה חוץ מאייל אהרון שעשה את כל הקטע המוזיקלי אני חייב לציין את נפתלי שעשה את כל החצוצרות והרבה מאוד עד כדי כך שהביא אותו למה שהוא נשמע.

ולסיום האזינו ל4 רצועות מהאלבום החדש.

בדרך לחרן
הבלדה על ר' אהרעלה
800 דולרים
אבדת בת המלך


תגובות