[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

האלבום החדש של ישראל ורדיגר 'אודה לקל' בחנויות

האלבום החדש של ישראל ורדיגר "אודה לקל" בחנויות המוסיקה בישראל!האלבום החדש של ישראל ורדיגר "אודה לקל" בחנויות המוסיקה בישראל!

מערכת 'דוס מיוזיק'.

אחרי שני אלבומים מושקעים ומרשימים, שניפקו לא מעט להיטים כגון "דוד המלך", "בית נאמן", "אשת חיל", "ואהבת", "אמור לצרותינו די" ועוד. ישראל ורדיגר עושה זאת שוב ובגדול, ומציג אלבום חדש – "אודה לקל".

ישראל, בן למשפחת האצולה של המוסיקה החסידית – ורדיגר. מוכיח שוב כי התפוח לא נפל רחוק מן העץ, והקול נשאר במשפחה. ואף מצליח להתעלות על עצמו, ולעמוד בזכות עצמו בפרונט המשפחתי-מוסיקלי, המחייב כל-כך.

"אודה לקל" מכיל שנים-עשר שירים במגוון סגנונות וצבעים מוסיקליים, הלוקחים את המאזין למסע מוסיקלי סוחף, מרגש ומרענן. תוך שמירה קפדנית על אווירת המוסיקה החסידית האוטנטית.

בכדי להביא את האלבום לשלמות, הפקיד ורדיגר את מלאכת הפקת האלבום בידי מפיק המוסיקה האגדי יוסי טיברג, כשאליו חובר גרשי מושקוביץ. השניים רתמו את מיטב המלחינים של המוסיקה החסידית העולמית ובהם, הרב הלל פלאי, פינקי וובער, מוטי אילוביץ, מוישי ורצברגר ודוד קליין. כשמלאכת העיבודים הופקדה בידיהם האמונות של יהושע פריד ויענקי בריסקמן. כשאת הכל עוטף קולו המלטף, המרגש והעוצמתי של ורדיגר הסוחף את המאזין בשירתו השורשית וחודרת הלבבות.

תגובות