דף הבית קליפים צור קשר מפת האתר נגן השירים

Slider

טל ועקנין בסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה 'ענני בשירים'

0טל ועקנין בסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה "ענני בשירים" 

טל ועקנין, זמר נשמה ישראלי מרבה להופיע כבר מילדותו בפני קהלים שונים בארץ ובחו"ל ומצליח לחשוף אותם לבלדות וסגנונות אותנטיים המשולבים במוסיקת נשמה עכשווית בדרכו המיוחדת.

טל רכש את ניסיונו המוסיקלי כבר מגיל 6 כשהחל לשיר בבית הכנסת ליד כיסא החזן של אביו ובטקסי בית הספר. כבר אז בלט ביכולותיו הווקאליות ומנעד הצלילים הרחב. בהמשך דרכו השתתף טל בלהקות ילדים ונוער ושירת כחייל בלהקה צבאית. לאחר שירותו הצבאי, החל להופיע באירועים פרטיים ולאסוף בקפידה את החומרים לאלבום הבכורה שלו.

בשנת 2009 סייע בהקמת רדיו "גלי ישראל" ושימש כמנהל מוסיקלי ועורך מוסיקה ראשי של התחנה עד לשנת 2013. במהלך תקופה זו עבד מול בכיריי תעשיית המוסיקה בישראל, פירגן ואירח אמנים רבים מכל קשת המוסיקה הישראלית.

טל הוא זמר מרגש מבטיח ומוערך על ידי מוסיקאים ומאזינים כאחד הוא שיתף פעולה עם הזמר יוסי אזולאי בהפקת שני אלבומי התפילות של אזולאי אשר ראו אור בשנים 2008 ו – 2010.

בשנת 2012 הוזמן להתארח כזמר בהופעה של הזמר גד אלבז בהיכל התרבות וביצע את השירים: שיר למעלות אנא בכח וכשהלב בוכה, בקיץ 2012 הוזמן טל להופיע בניו יורק בליווי 12 נגנים בסטנרל פארק במסגרת יום הקונצרט השנתי לתמיכה בישראל של קהילות יהודי ארה"ב בפני קהל של כ 25 אלף איש.

בימים אלו במקביל להופעותיו הוא שוקד על סיום אלבום הבכורה שיראה אור בקרוב.
"ענני בשירים" כמו שרק קובי אפללו יודע לכתוב - מרגש, נוגע ומעניק משמעות לכל רגע של האזנה.
קיץ נעים ומוסיקלי לכולכם.0

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה

none
made with by DOS MUSIC