[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

שכמיות מהאגדות! כאלו עוד לא ראיתם..

מותג הביגוד ההוט קוטור האוסטרלי החדש בישראל, Tutu De Monde, השואב עיצוביו מעולמות קסומים ועתיקים של פיות, פנטזיות, סיפורים, נופים וא...

מותג הביגוד ההוט קוטור האוסטרלי החדש בישראל, Tutu De Monde, השואב עיצוביו מעולמות קסומים ועתיקים של פיות, פנטזיות, סיפורים, נופים ואגדות, מציג שכמיות אופנתיות ומעוצבות לילדות, המהוות תוספת מרשימה ליצירת מראה של נסיכה קטנה.

השכמיות המעוצבות מהקולקציה החדשה, תפורות ושזורות בעבודת יד דקדקנית ומרשימה, בשילוב של חרוזים כסופים נוצצים או פאייטים צפופים מנצנצים, ההופכות אותן לדומיננטיות מאוד ומתאימות הן לחגים והן חתונות אירועים מיוחדים.

בקולקציה ניתן למצוא את Magical Land, שכמייה המעוצבת בהשפעת ארט דקו, השזורה בעיטורים כסופים העשויים חרוזים, העושים חשק לרקוד באולמות נשפים. עוד בקולקציה ניתן למצוא אתStarlet Shrug, שכמייה נסיכותית העשויה מטול נעים ומקושטת בעבודת יד בדיסקיות מטאליות נוצצות ועדינות, שהופכות אותה לעוצרת נשימה. לשכמייה שרוולים קצרים המכסים את הכתפיים עם גימור עדין מטול ורדרד, המופיע גם במכפלת ובצוואר, כשאת כל החגיגה מחבר סרט מתוק. השכמיות מתאימות ליומיום בשילוב ג'ינס וחולצה לבנה, וכן מעל שמלה מרשימה הנלבשת לאירוע מיוחד או חתונה.
המחיר: 555 ₪ לשכמייה.

להשיג בלעדית באתר www.CutiePie.co.il ובטלפון: 054-3838628
תגובות