[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

"צמאה 3" - אמנים שרים ניגוני חב"ד לתהילים

בי"ט בכסלו יציינו בעולם החסידי את חג הגאולה, "ראש השנה לחסידות". יום זה שוחרר רבי שנאור זלמן מלאדי, "בעל התניא", מ...

"צמאה 3" - אמנים שרים ניגוני חב"ד לתהיליםבי"ט בכסלו יציינו בעולם החסידי את חג הגאולה, "ראש השנה לחסידות". יום זה שוחרר רבי שנאור זלמן מלאדי, "בעל התניא", ממאסרו בכלא הרוסי, ובכך שוחררה תורת החסידות מכלאה. לרגל חג זה ערך והפיק מוזיקאלית נאור כרמי ["הלב והמעיין"] פרויקט מיוחד הנושא לשם "צמאה" בו שרים אמנים שרים את ניגוני הרבי מלובביץ', "צמאה 2" אמנים שרים את ניגוני בעל התניא. ולרגל חג הגאולה הקרוב ינפיק נאור כרמי את אלבומו השלישי במספר, "צמאה 3" אמנים שרים ניגוני חב"ד לתהילים.

"התרגשות גדולה לקראת צאתו של האלבום השלישי בסדרת צמאה. חבלי הלידה על הדיסק היו לא קלים", אומר נאור כרמי היוצר והמפיק של 'צמאה 3', "כל הזמרים המשתתפים באלבום, בחרו בעצמם את הניגונים מתוך חיבור אישי. כולם ציינו באוזניי עד כמה מילותיו של דוד המלך, בניגונים מסורתיים המיוחסים לאדמו"רים שונים בחסידות חב"ד, ממש נוגעות בהם".

"צמאה 3" הינו אלבום המכיל 12 רצועות השמעה בהם נוטלים חלק מיטב האמנים הישראלים החל מישי ריבו ["ימין השם"], אריאל זילבר ["קרני רשעים אגדע"], יונתן רזאל ["וידעו כי אתה"], חנן ארי ["אנה אלך"], ארז לב ארי ["יפרח בימיו צדיק"], אודי דוידי ["תרננה שפתי"], שולי רנד ["בך בטחו"], עמיר בניון ["בך השם חסיתי"], אהרן רזאל ["ילכו מחיל אל חיל"], אברהם פריד ["שובה"], עקיבא תורגמן ["אבוא בגבורות"] וכלה באביתר בנאי ["אך לאלוקים"]. ללא ספק "צמאה 3" לוקח אותנו למסע בעקבות דוד המלך ולנו רק נותר להסכית ולהתחבר לשירים המועדפים. אני אהבתי. מה איתך?

תגובות