[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

אוהד עוזרי – ילד שלי

הודעת מייל המיינסטרים הישראלי ראה כבר הרבה דברים, אבל לסיפור הזה הוא מחכה הרבה מאוד שנים. סיפור כזה עוד לא היה לו. גיבור מוזיקלי חרדי, מז...

הודעת מייל

המיינסטרים הישראלי ראה כבר הרבה דברים, אבל לסיפור הזה הוא מחכה הרבה מאוד שנים. סיפור כזה עוד לא היה לו. גיבור מוזיקלי חרדי, מזרחי, אבל הכי ישראלי שיש. כל כך ישראלי, שכל מי שישמע אותו ישים את כל הסטריאוטיפים בצד ופשוט ייפול בקסמיו.
אוהד עוזרי.
אוהד עוזרי יכבוש את הרדיו הישראלי בסערה מעודנת, בסלסול כובש שטבוע בדי אן איי של כל מי שגר כאן. הצעיר הירושלמי הזה, יתום מאביו, נושא בקולו את כל המורכבות של אבני ירושלים. ההיסטוריה, הדם, האלוהיות, הקדושה.
הסינגל הראשון של אריך הנגן החדש של עוזרי, פרי הפקה משותפת של שרוליק איינהורן גיא אסיף, מני גירא ויוסי בן דוד, ששילבו כוחות במיוחד עבור עוזרי, הוא שיר ששר במקור הזמר המצרי הגדול עמרו דיאב. השיר של דיאב הפך לתפילת רחמים שאין רלוונטית ממנה שמפנה אדם לאלוקיו: שישמור על בנו בכל דרכיו.
את השיר הפיק חגי מזרחי, המניה הרותחת של עולם המוזיקה הישראלית ומי שכבר עבד עם סאבלימינל, אלון דה לוקו ושוטי הנבואה. מזרחי הצמיד לעוזרי סאונד עכשווי חם ונגיעת אר&בי. צרפו לזה את הגיטרות של דודו טסה ותקבלו את הסאונד הישראלי החדש, קיץ 2007.
תנו לו לחלחל לכם לאט לאט לדם.
הוא כאן כדי להישאר


תגובות