[מה חדש]$type=three$count=9$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

$show=home

[הופעות]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[המלצות מוזיקה]$type=sticky$rm=0$va=0$count=4$va=0$show=home

[צרכנות]$type=three$count=6$h=250$space=0$icon=1$m=0$sn=0$rm=0$show=home

[חפשו מלונות וקבלו הנחות ודילים עד 50%]$show=home

[קליפים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

[תמונות]$type=grid$rm=0$sn=0$count=6$va=0$show=home

[נשים]$type=carousel$count=9$cols=3$cate=0$show=home

לראשונה טוטאל לוק איטלקי למטבח מבית La Cucina

לראשונה טוטאל לוק איטלקי למטבח מבית La Cucinaלראשונה טוטאל לוק איטלקי למטבח מבית La Cucina

מערכת 'דוס מיוזיק'.

מעצבי מותג הבישול האיטלקי La Cucina החליטו לשכפל את הקו העיצובי הייחודי המוכר של המותג ולהציג לראשונה קולקציה רחבה של מדיחי כלים, מקררים וכיורים, המשלימים באופן מלא בעיצובם זה את זה ומעניקים טוטאל לוק למטבח.

המותג אשר הוקם באיטליה בתחילת המאה שעברה נחשב למותג בוטיק המתמחה בציוד מקצועי ומעוצב למטבח הביתי ונחשב לסמל סטאטוס בולט בבתי העשירון העליון. כל מוצרי המותג מיוצרים באיטליה בעבודת יד עם מסורת ארוכת שנים ומאופיינים בסגנון המשלב בין ישן לחדש, בין קלאסי למודרני. קולקציית תנורי המותג המאפשרים התאמה אישית מלאה, החל מהצבע, הגודל ויחידות הבישול, מאופיינים בפרזול פיסולי עשוי פליז או נחושת לבחירה. מלבד קולקציית התנורים מציג המותג קולקציה רחבה של כיריים, קולטי אדים ,תנורי פיצה , קומביסטימרים (תנורי אדים ) ואפילו פחי אשפה מעוצבים מנירוסטה.

מעצבי המותג שערים לכך שבשנים האחרונות, לא רק תנור האפייה חורג משימושיו הפונקציונאליים והופך לכלי עיצובי בעל מימד אסתטי בחלל, בחרו לעצב אלטרנטיבה לגווני הלבן או הנירוסטה הסטנדרטיים שצובעים את מכשירי החשמל,שבו בזמן תשלים את הקו העיצובי המזוהה עם המותג.

אותו פרזול (פליז, ברונזה או כרום) ואותה צבעוניות מוכרת של בורגונדי, ירוק יער, לבן עתיק, כחול, שחור, זהב וכסף המופיעים בקו תנורי המותג,צובעים כעת גם את המקררים, מדיחי הכלים והכיורים ויוצרים חלל במראה הרמוני ואחיד.

בקולקציה החדשה שמוצעת מגוון מקררי מקררי Side By Side ואחרים עם מקפיא תחתון, כיורים במגוון גדלים עגולים, מלבניים וכפולים ומדיחי כלים אינטגראליים בעלי פאנל הפעלה פנימי השומרים על ניקיון עיצובי.

La Cucina – אולם התצוגה המרכזי, הקישון 16 בני-ברק,
מתחם קניון איילון
03-5707191.

תגובות